Veli Görüşme Takvimi
Ögretmen Branş Okul Gün Saat
Kıymet MADEN 1-A Sınıf Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Fidan ŞAHİN 1-B Sınıfı Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Mahmut BÜCÜK 1-C Sınıfı Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Ayşe YILMAZ 2-A Sınıfı Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Yavuz KARAKAŞ 2-B Sınıf Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Fatma TAŞPINAR 2-C Sınıf Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Sıddıka GÜDÜCÜ 3-A Sınıf Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Sultan YAŞAR 3-B Sınıf Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Arzu ŞEN 4-A Sınıf Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Tuğba AĞAR 4-B Sınıf Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Tuğba ÇAĞLAK 2,3,4.Sınıflar İngilizce Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Tuğba AYVACI Anasınıfı Ve 1.Sınıflar İngilizce Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Ayşe UYAR 4. Sınıflar Din Kültürü Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Rabia BAĞCI Siyer Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Sevda ORTAÖNER Kuran Ve Siyer Değerl E. Öğr. İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Hatice KURT Kuran Ve Siyer Değerl E. Öğr. İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Mehmet Emin AYDEMİR Müzik / Piyano Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Emine HEYBET Görsel Sanatlar Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Halil İbrahim MÜCEVHER Beden Eğitimi Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Havva ERBAŞ Beden Eğitimi Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Zeynep Al Bilişim Teknolojileri Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Nurhan ŞAFAKÇILAR Anasınıfı Öğretmeni Ana Sınıfı Hafta İçi 13.00-14.00
Havva Gül GÜL Anasınıfı Öğretmeni Ana Sınıfı Hafta İçi 13.00-14.00
Keziban BİLLURCU Anasınıfı Kuran Öğretmeni Ana Sınıfı Hafta İçi 13.00-14.00
Hatice UYAR Anasınıfı Kuran Öğretmeni Ana Sınıfı Hafta İçi 13.00-14.00
Merve ADAM Anasınıfı Kuran Öğretmeni Ana Sınıfı Hafta İçi 13.00-14.00
Zeynep ADAM Anasınıfı Kuran Öğretmeni Ana Sınıfı Hafta İçi 13.00-14.00
Sena KÖSEN EKAP Öğretmeni İlk Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Rabia Tuğçe TEKİN Rehber Öğretmen İlk Okul Hafta İçi 09.00-18.00
Mustafa KALAYCI Türkçe Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Nevin LİMAN Türkçe Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Ramazan CESUR Matematik Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Meryem Özbek EKİCİ Matematik Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Hasan SİRKECİ Fen Bilimleri Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Dilek BAYKUŞ Fen Bilimleri Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Özay ÇİFTÇİ Sosyal Bilgiler Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Şerife ŞAHİN İngilizce Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Fehime ŞIK İngilizce Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Fatma AYDIN İngilizce Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Zahid AKKAŞ Din Kültürü Ve Ahl. Bilg. Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Ayşe UYAR Din Kültürü Ve Ahl. Bilg. Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Rabia BAĞCI Din Kültürü Ve Ahl. Bilg. Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Emine HEYBET Görsel Sanatlar Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Halil İbrahim MÜCEVHER Beden Eğitimi Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Havva ERBAŞ Beden Eğitimi Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Zeynep Al Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Mehmet Emin AYDEMİR Müzik / Piyano Öğretmeni Orta Okul Hafta İçi 13.00-14.00
Enes YAYLALI Rehber Öğretmen Orta Okul Hafta İçi 09.00-18.00
Merve GÜLŞEKER Rehber Öğretmen Orta Okul Hafta İçi 09.00-18.00
Rabia Tuğçe TEKİN Rehber Öğretmen Orta Okul Hafta İçi 09.00-18.00
Emine Büşra KURT Müdür Yardımcısı / Felsefe Lise Hafta İçi 09.00-18.00
Aysel AYRANCI Türk Dili Ve Edebiyatı Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Orhan KALEM Türk Dili Ve Edebiyatı Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Cemal SÜVARİOĞLU Matematik Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Sinan BAYIRLI Matematik Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Mesude SONTAY Matematik Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Ömer Faruk IŞIK Matematik Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Hayriye KARAMAN Fizik Lise Hafta İçi 13.00-14.00
İbrahim ÖZTÜRK Fizik Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Hüseyin TOKLU Kimya Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Mehmet ESEROĞLU Biyoloji Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Elif Yelgeç EKİCİ Coğrafya Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Semiha ATASEVEN Tarih Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Emine ŞARDAĞ İngilizce Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Saliha İYİGÖKLER Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Sevde KAYA Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Neriman AKDOĞAN Beden Eğitimi Lise Hafta İçi 13.00-14.00
Oğuzhan KOCA Rehberlik Lise Hafta İçi 09.00-18.00