Özel Lale Koleji

LALE KARİYER

Lale Kariyer

Lale Kolejinde öğretmenlik yapmak aynı zamanda değerleriyle yaşayan rol model olmayı gerektirmektedir. Öğrencilerimizin amaçlarımız doğrultusunda yetişmeleri için öğretmenlerimizin “eğitimcilerimizden beklentilerimizi” bilmeleri ve kabul etmeleri gerekmektedir.

Öğrencilerimizin gelişimlerini planlamak, buna göre program yapmak için öğretmenlerimizin kişisel gelişimlerine süreklilik kazandırmaları, iki gününün aynı olmaması için çalışmaları, kitap okumayı sevmeleri, teknoloji kullanımı konusunda hevesli olmaları, öğrenme ve öğretme teknikleri konusunda yaratıcı olmaları, disiplinli ve çalışkan olmaları, özellikle alanlarında ve pedagojik becerileri konusunda özgüvenleri yüksek ve kendilerini yenileyebilmeleri son derece önemlidir.

Bizimle çalışmak isteyen öğretmen adaylarının “Lale’de eğitimcilerden beklentiler” sayfasını okumalarını tavsiye ederiz. Ayrıca bizimle çalışmak isteyenlerin “Lale’de öğretmende aranılan nitelikler” sayfasından bilgi edinmeleri mümkündür.

Kolejimizde akademik başarının sürekliliği ve karakter eğitiminin kök salması için, prensip olarak uzun süre çalışabileceğimiz ve kader birlikteliği yapabileceğimiz dinamik ve idealist eğitimcilerimizle çalışmayı tercih ediyoruz.

Açık pozisyonları ilgili linkten öğrenebilir, başvurmak istediğiniz pozisyonu belirterek bize kısa özgeçmişinizi, sahip olduğunuz özellikleri ve referans alabileceğimiz üç kişinin iletişim bilgilerini “iş başvuru formumuzu” doldurarak gönderebilirsiniz.

Öğretmen
Başvuruları

Öğrenci/veli duyarlılığı taşıyan, özgüven sahibi, gelişime açık, kalite odaklı ve toplumsal duyarlılığa sahip adaylar için LALE konseptli başarılı bir kariyerin kapılarını aralıyoruz

İlanları Gör

Genel Hizmet
Başvuruları

Alternatif iş olanaklarımızla LALE konseptli bir kariyerin kapılarını açıyoruz..

İlanları Gör