Özel Lale Koleji

AMAÇLARIMIZ

Eğitime Destek

Eğitime destek veren hayırseverlere;

30 yıllık eğitim tecrübesiyle ahlaklı, bilgiye meraklı, araştırmacı, sorgulayan, dürüst, saygılı, inançlı, özgüveni yüksek, lider öğrenciler yetiştiren Lale Koleji'nde öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçenlerin başında öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve velilerimiz gelmektedir. Başarılı nesillerin yetişmesinde onlar kadar payı olan görünmez kahramanlarımız ise "hayırsever destekçilerimiz"dir.

Kuruluşundan beri hayırseverliğin eğitimdeki gücüne bir örnek oluşturmuş bu köklü okul, ihtiyaç sahibi öğrencilerine sağlanan imkanların ve mali desteğin büyük bölümünü hayırseverlerinden ve mezunlarından almaktadır. 

Okulumuzda ekonomik durumu elvermeyen ailelerin çocukları, hayırseverlerimizin bağışları ile okutulabilmektedir. Okulumuzun kuruluş amacı gereği inançlı ve fedakar nesillerin yetişmesinde bağışların çok büyük önemi bulunmaktadır. 

Siz de bir öğrenci okutmak ve ihtiyaç sahibi bir öğrencinin geleceğini inşa etmeye destek olmak isterseniz bizimle irtibata geçerek bağışta bulunabilirsiniz.

Bir öğrenci okutarak geleceğini inşa etmek için destek veren hayırseverlerimize, öğrencimiz adına teşekkür ederiz.