Özel Lale Koleji | Haberler |Lale’de TEOG İçin Yüksek Tempo

HABERLER

Lale’de TEOG İçin Yüksek Tempo

Özel Lale Ortaokulu 8.sınıf öğrencileri 27-28 Nisan’da girecekleri TEOG için hafta sonu tatilinde yoğun tempolu bir çalışmayla hazırlıklarını sürdürdüler.

Uygulanan yatılı ders çalışma kampıyla günde net 11 saatlik çalışma yürüten öğrencilerin motivasyonları ve azimleri güven veriyor.

Özel Lale Eğitim Kurumları Eğitim Koordinatörü Abdullah Şafak, “Çalışmak bizden, sonuç Allah’tan düsturuyla öğrencilerimiz böylesine ağır günlük programa motive oldular ve yüksek arzu ile tempolarını hiç düşürmeden devam ettiler. Sabah 06.00’dan gece 22.30’a kadar günde net 11 saatlik etüt programına katılan öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Allah bütün çalışan öğrencilere zihin açıklığı versin. Programımıza destek veren kıymetli öğretmen arkadaşlarımızı da kutluyorum. Bu verimli projemize mekan desteği sağlayan Konya Öğretmenevi Müdürlüğümüze ve idarecilerine de ayrıca müteşekkiriz.” dedi. Özel Lale İlkokul-Ortaokul Müdürü Muhammed Akseki de “Lale ortaokulumuzdan bu yıl mezun vereceğimiz öğrencilerimizin azimli ve gayretli tutumlarını takdir ediyoruz. İnşallah böylesine sebatlı çalışmalarını lise eğitimlerinde de devam ettirerek Lale Anadolu Lisemizin gurur tablosunda yer almalarını temenni ediyoruz.” dedi.

Bu haber 25.04.2016 tarihinde eklendi ve 2403 kez okundu